Prodlužování řas

Permanentní prodloužení řas, řasa na řasu

Prodloužení  řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vlastní řasu. Efekt je velmi  přirozený.Prodlužování řas metodou „řasa na řasu“ je aktuálně nejrevolučnější způsob prodlužování a zahušťování přírodních řas. Tato technika umožňuje ženám dlouhodobé prodloužení řas, které dodá očím dokonalý tvar, řasám objem i délku a možnost od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled. S prodlouženými řasy touto metodou dosáhnete 100% efekt řasenkou nedosažitelný…

Tyto řasy vypadají báječně každý den, jsou zcela bezpečné, odolné vůči vodě a nepřízni počasí i mechanickému poškození. Řasy jsou vyrobeny ze syntetického ultralehkého materiálu a aplikují se jednotlivě na přírodní řasu pomocí speciálně vyvinutého lepidla. Takto prodloužené řasy vypadají naprosto přirozeně, na očích zákaznice řasy necítí. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat a vzdávat se jakýchkoliv jiných aktivit.

Ceny za všechny služby najdete v ceníku.

Extra objem 3D – 5D

Extra objem 2D – 8D je nejkrásnější technikou v prodlužování řas.Řasy lepené touto technikou jsou několikanásobně hustší než technikou „řasa na řasu“.

Od klasické metody „řasa na řasu“ se liší tím, že se na jednu řasu aplikuje 2-8 řas. Této technice se rovněž říká Ruský objem, Kalifornský objem.

Používám techniku chmýření řas(žádné trsy!!)

Chmýření řas-Nano řasy jednotlivé 0,07mm a 0,06mm.Je to technika lepení jedné řasy po druhé = řasy vypadají jako chmýří (2D-8D dle počtu nalepených řas)

Ceny za všechny služby najdete v ceníku.

Pro první návštěvu si vyhraďte prosím minimálně 3 hodinky čas. Nepracuji na kvantitu ale kvalitu! PŘED APLIKACÍ JE KRÁTKÉ ZDRAVOTNÍ PROHLÁŠENÍ ( alergie atd..)

To samé platí pro zákaznice co jdou na ,,doplnění“ po 4 týdnech 🙂

Pravidelné a řádné doplnění trvá jinak cca hodina, hodina a půl